Џесика Алба во блескава креација Версаче на оскаровска забава
Почетна » Новости » Мода » Џесика Алба во блескава креација Версаче на оскаровска забава

Џесика Алба во блескава креација Версаче на оскаровска забава

Џесика Алба со гламурозен стајлинг пленеше на оскаровската забава на Vanity Fair на која се релаксираа стотици славни лица.

Популарната актерка зачекори пред фоторепортерите во блескав фустан од високата мода на италијанската куќа Версаче.

Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба

Заедно со неа на свеченоста пристигна и нејзиниот сопруг Кеш Ворен.

Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.