Џенифер Лопез со близнаците Ема и Макс и мајка си во празничната кампања на Coach
Почетна » Новости » Мода » Џенифер Лопез со близнаците Ема и Макс и мајка си во празничната кампања на Coach

Џенифер Лопез со близнаците Ема и Макс и мајка си во празничната кампања на Coach

Џенифер Лопез во фокусот на празничната кампања за Coach повторно го постави своето семејство.

51-годишната пејачка, нејзината мајка Гвадалупе и 12-годишните близнаци Ема и Макс со широки насмевки позираа за познатиот моден бренд.

Лопез со семејството за Coach Лопез со семејството за Coach Лопез со семејството за Coach Лопез со семејството за Coach Лопез со семејството за Coach

ВИДЕО:

Славното семејство претходно заедно ја сними есенската кампања за Coach.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3576 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.