Џенифер Лопез сензационална во кампањата за својата нова колекција обувки
Почетна » Новости » Мода » Џенифер Лопез сензационална во кампањата за својата нова колекција обувки

Џенифер Лопез сензационална во кампањата за својата нова колекција обувки

Џенифер Лопез дизајнираше нова колекција обувки, овојпат во соработка со DSW.

50-годишната актерка и пејачка изгледа сензационално на фотографиите од рекламната кампања. „Модата е изразување на тоа што сум јас во моментот. Секој модел од оваа колекција е верзија од мене“ – вели Лопез.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез
Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3596 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?