Џенифер Лопез модерна ѕвезда во црно-бел стајлинг во Хјустон
Почетна » Новости » Мода » Џенифер Лопез модерна ѕвезда во црно-бел стајлинг во Хјустон

Џенифер Лопез модерна ѕвезда во црно-бел стајлинг во Хјустон

Џенифер Лопез му ја дава својата безрезервна поддршка на Алекс Родригез во секое поле од животот, а и тој нејзе.

50-годишната пејачка го придружуваше својот вереник во Хјустон, Тексас, каде беше најавено неговото ново партнерство со компанијата за производство на пиво „Presidente“.

За настанот кој се одржа во конгресниот центар „Џорџ Р. Браун“, Џеј Ло избра црно-бел стајлинг.

Креацијата и чантичката со впечатлив принт се со потпис на Валентино.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?