Џенифер Лопез и Алекс Родригез шик пар во нова заедничка модна кампања
Почетна » Новости » Мода » Џенифер Лопез и Алекс Родригез шик пар во нова заедничка модна кампања

Џенифер Лопез и Алекс Родригез шик пар во нова заедничка модна кампања

Џенифер Лопез и Алекс Родригез создадоа нови очила во соработка со Quay. Славниот пар позираше за рекламна кампања за австралискиот бренд, претставувајќи ги новите модели од колекциите „Quay x JLo“ и „Quay x ARod“.

50-годишната пејачка и актерка изгледа шик покрај својот вереник.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay

„Првата колекција беше супер колоритна, смела и забавна, а оваа сметам дека е повеќе секојдневна, со празнични златни детали и топли, класични бои“ – изјавила Лопез.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay

„Со Алекс навистина сакавме да се осигуриме дека нашиот стил ќе биде отсликан во колекциите – класичен, но исто така, секси и гламурозен. Сакавме да го изразува тоа што навистина сме“ – додала таа.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay Џенифер Лопез и Алекс Родригез за Quay

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19989 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?