Џенифер Лопез заводлива убавица во кампања за нејзината нова колекција обувки
Почетна » Новости » Мода » Џенифер Лопез заводлива убавица во кампања за нејзината нова колекција обувки

Џенифер Лопез заводлива убавица во кампања за нејзината нова колекција обувки

Џенифер Лопез работи неуморно и во време на пандемија. 51-годишната пејачка и актерка дизајнираше нова колекција обувки во соработка со DSW и ја презентираше со фотосесија.

Атрактивната ѕвезда заводливо позира на рекламните фотографии направени од фотографот Грег Свалес.

Лопез за DSW Лопез за DSW Лопез за DSW
Лопез за DSW Лопез за DSW Лопез за DSW Лопез за DSW Лопез за DSW Лопез за DSW Лопез за DSW

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.