Џенифер Лопез ги истакна облините во мини фустан и чизми над колена
Почетна » Новости » Мода » Џенифер Лопез ги истакна облините во мини фустан и чизми над колена

Џенифер Лопез ги истакна облините во мини фустан и чизми над колена

Џенифер Лопез не го крие сексапилот кој е неразделен елемент од нејзиниот имиџ.

50-годишната актерка и пејачка изгледаше заводливо додека со вереникот Алекс Родригез се упатуваше на деловен состанок во Беверли Хилс.

Тесниот мини фустан е дело на Роберто Кавали, чизмите се од Балман, а чантичката доаѓа од Шанел.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3394 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?