Ѕвездите и модните блогерки ги обожаваат: Овие очила за сонце се најновиот хит кај славните
Почетна » Новости » Мода » Ѕвездите и модните блогерки ги обожаваат: Овие очила за сонце се најновиот хит кај славните

Ѕвездите и модните блогерки ги обожаваат: Овие очила за сонце се најновиот хит кај славните

Најсилните трендови од минатото секогаш се враќаат на модната сцена, но во модернизирана верзија.

Мини очилата за сонце од 90-тите години направија спектакуларен камбек и станаа најновиот хит кај славните личности и модните блогерки.

Иако, поради големината, слободно може да се каже дека сосем малку ги штитат очите од ултравиолетовите зраци, Бела Хадид, Селена Гомез, блогерките Камила Коељо и Крисел Лим и уште многу модни зависнички, кои сакаат да бидат во чекор со најновите трендови, не се откажуваат од нив во текот на топлите сончеви денови.

Очила Очила Уличниот стил во Париз Уличниот стил во Париз Очила Очила Очила Уличниот стил во Париз Уличниот стил во Париз Уличниот стил во Париз Уличниот стил во Париз Уличниот стил во Париз Уличниот стил во Париз Очила Уличниот стил во Париз Очила Очила Очила Очила Очила Очила Очила Очила Очила Очила Очила Очила Очила Очила Очила

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3773 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.