Ѕвездена ревија: Адријана Лима, Ирина Шајк, Наоми Кембел, Џиџи и Бела Хадид... на ревијата на Версаче
Почетна » Новости » Мода » Ѕвездена ревија: Адријана Лима, Ирина Шајк, Наоми Кембел, Џиџи и Бела Хадид... на ревијата на Версаче

Ѕвездена ревија: Адријана Лима, Ирина Шајк, Наоми Кембел, Џиџи и Бела Хадид... на ревијата на Версаче

„Силни, спортски, секси“

Донатела Версаче ангажираше мала армија славни модели за ревијата во Милано.

За презентирањето на колекцијата пролет/лето 2017, италијанската модна куќа ги повика Адријана Лима, Наоми Кембел, Ирина Шајк, сестрите Хадид, Тејлор Хил, Дауцен Крус и многу други долгоноги убавици.

Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче

Погледнете и фотографии од зад сцената:

Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче Ревијата на Версаче

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9565 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.