Ѕвезда во розово: Бијонсе во креации од Гучи во Њујорк
Почетна » Новости » Мода » Ѕвезда во розово: Бијонсе во креации од Гучи во Њујорк

Ѕвезда во розово: Бијонсе во креации од Гучи во Њујорк

Бијонсе не останува незабележана, дури и кога не чекори на црвениот тепих. 35-годишната пејачка ги сврти објективите на папараците кон себе додека се упатуваше кон апартманот на својата мајка Тина Ноулс.

Музичката дива мамеше погледи во розова комбинација од Гучи. Од целосниот стајлинг на Бијонсе, само црвените сандали не доаѓаат од италијанската модна куќа. Кадифените обувки се дело на брендот Сен Лоран.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе

На својот сајт, популарната сопруга на Џеј Зи објави фотографии на кои позира во фармерки кратки панталони и јакна, искомбинирани со розова блуза и сини обувки.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9685 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.