Шпанска блогерка предлага модни комбинации со кои со стил ќе чекорите низ есента
Почетна » Новости » Мода » Шпанска блогерка предлага модни комбинации со кои со стил ќе чекорите низ есента

Шпанска блогерка предлага модни комбинации со кои со стил ќе чекорите низ есента

Пред нас е сезоната која им е омилена на многу модни ентузијастки, бидејќи им овозможува повеќе да експериментираат со облеката. Едурина Алба е една од нив.

Шпанската блогерка, која е креаторка на блогот Rebel Attitude, постојано им предлага на фановите нови и нови стајлинзи кои ќе им помогнат да ја комбинираат облеката од плакарот.

Алба најчесто купува облека од достапни брендови како Zara, H&M, Stradivarius, Mango и Asos.

Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба Едурина Алба

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9807 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.