Шик, забавна и неочекувана: Пролетната колекција на Ева Мендес
Почетна » Новости » Мода » Шик, забавна и неочекувана: Пролетната колекција на Ева Мендес

Шик, забавна и неочекувана: Пролетната колекција на Ева Мендес

Ева Мендес додека паузира со актерската кариера, се посветува на дизајнирањето.

Холивудската убавица ја претстави нејзината пролетна колекција во соработка со New York & Co. Жолтите нијанси, ригите и џинсот се оцртуваат како доминантни мотиви.

Ева Мендес Ева Мендес

„Шик забавна и неочекувана“ - стои во описот на моделите за претстојната топла сезона.

Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?