Шик, забавна и неочекувана: Пролетната колекција на Ева Мендес
Почетна » Новости » Мода » Шик, забавна и неочекувана: Пролетната колекција на Ева Мендес

Шик, забавна и неочекувана: Пролетната колекција на Ева Мендес

Ева Мендес додека паузира со актерската кариера, се посветува на дизајнирањето.

Холивудската убавица ја претстави нејзината пролетна колекција во соработка со New York & Co. Жолтите нијанси, ригите и џинсот се оцртуваат како доминантни мотиви.

Ева Мендес Ева Мендес

„Шик забавна и неочекувана“ - стои во описот на моделите за претстојната топла сезона.

Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.