Шик дама: Моника Белучи во црн костум на ревија во Париз
Почетна » Новости » Мода » Шик дама: Моника Белучи во црн костум на ревија во Париз

Шик дама: Моника Белучи во црн костум на ревија во Париз

Моника Белучи отпатува во Париз за да присуствува на најновата модна недела на која врвните брендови ги презентираа своите колекции висока мода за сезоната пролет/лето 2020.

55-годишната актерка од првиот ред ја проследи ревијата на Александар Воте во француската престолнина.

За оваа пригода, италијанската дива избра елегантен црн костум од Воте.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19954 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?