Црвено, жолто, зелено... Викторија Бекам во колоритен есенски стајлинг
Почетна » Новости » Мода » Црвено, жолто, зелено... Викторија Бекам во колоритен есенски стајлинг

Црвено, жолто, зелено... Викторија Бекам во колоритен есенски стајлинг

Викторија Бекам ретко се одделува од сопствените креации и секогаш преку својот стил ги рекламира новите колекции.

47-годишната дизајнерка беше затекната пред студиото на „Good Morning America“ во колоритна комбинација, која обединуваше црвена блуза и жолти панталони со нејзин потпис и зелена чанта од Ботега Венета.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Бекам гостуваше во популарната емисија за да го промовира најновиот производ од нејзината козметичка линија Victoria Beckham Beauty.

Викторија Бекам Викторија Бекам

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 4036 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.