Почетна » Новости » Мода » Хајди Клум во жолта креација од Зухаир Мурад покажа малку повеќе одошто сакаше

Хајди Клум во жолта креација од Зухаир Мурад покажа малку повеќе одошто сакаше

Хајди Клум беше убавица во жолто на црвениот тепих во Кан. 49-годишниот поранешен ангел на Victoria’s Secret ги рашири „крилјата“ на премиерата на францускиот филм „La Passion De Dodin Bouffant“.

Германскиот модел пристигна на манифестацијата во креација од Зухаир Мурад, но покажа малку повеќе отколку што сакаше.

Додека позираше за фоторепортерите, Хајди се забавуваше со фустанот и во еден момент се отскри поголем дел од нејзината лева града.

Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум Хајди Клум

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 38%
  • 28%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 17066 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.