ФОТО: 67-годишната Брижит Макрон во нежно розова комбинација од Луј Витон во Париз
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: 67-годишната Брижит Макрон во нежно розова комбинација од Луј Витон во Париз

ФОТО: 67-годишната Брижит Макрон во нежно розова комбинација од Луј Витон во Париз

Емануел и Брижит Макрон присуствуваа на традиционална воена парада која се одржа по повод Денот на Бастилја во Париз.

На настанот на плоштадот Конкорд, 67-годишната прва дама на Франција зачекори во комбинација во нежно розова нијанса.

Елегантните креации доаѓаат од нејзиниот омилен моден бренд Луј Витон.

Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон Макрон

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5873 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.