ФОТО: 10 летни трендови во стилот на славните
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: 10 летни трендови во стилот на славните

ФОТО: 10 летни трендови во стилот на славните

Топлата сезона носи и нови трендови кои славните со радост ги прифаќаат. Свежа ментол облека, цветни панталони, фустани со чипка, федора шапки... Еве кои се летните трендови што ги препорачува „MSN“, прикажани преку стајлингот на славните:

Ментол

Ментол

Цветни панталони

Цветни панталони

Фустани со чипка

Фустани со чипка

Кружни очила за сонце тип „Џон Ленон“

Кружни очила за сонце тип „Џон Ленон“

Фустан во неонска боја

Фустан во неонска боја

Голи горни стомачни

Голи горни стомачни

Федора шапки

Федора шапки

Летен бежов елек

Летен бежов елек

Џинс

Џинс

„Пеплум“ фустани

„Пеплум“ фустан

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9566 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.