ФОТО: Џенифер Лопез во црно-бел стајлинг со шешир во Беверли Хилс
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Џенифер Лопез во црно-бел стајлинг со шешир во Беверли Хилс

ФОТО: Џенифер Лопез во црно-бел стајлинг со шешир во Беверли Хилс

Џенифер Лопез редовно остава силен впечаток со своите стајлинзи. 51-годишната актерка и пејачка беше фотографирана во црно-бел аутфит во Беверли Хилс.

Нејзината модна комбинација вклучуваше долг макси фустан, чизми со висока потпетица, препознатливата чанта од Кристијан Диор и впечатлив шешир од Диор.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11063 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.