ФОТО: Фустани од бонбони, лименки, плишени мечиња...
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Фустани од бонбони, лименки, плишени мечиња...

ФОТО: Фустани од бонбони, лименки, плишени мечиња...

Премиерното издание на списанието Virgine Magazine ако не со своите содржини ќе го привлече вниманието на купувачите со несекојдневната необична фотосесија на фотографот Рајан Јун.

Моделите позираа за Јун во фустани направени од M&M бонбони, лименки од Coca Cola (диетална), плишени мечиња, iPad-ови, кутии од прашок за перење...

Фустан од бонбони
Фустан од лименки
Фустан од мечиња
Фустан од кучиња
Фустан од iPad-ови
Фустан од прашоци за перење

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18693 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?