ФОТО: Фустани од бонбони, лименки, плишени мечиња...
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Фустани од бонбони, лименки, плишени мечиња...

ФОТО: Фустани од бонбони, лименки, плишени мечиња...

Премиерното издание на списанието Virgine Magazine ако не со своите содржини ќе го привлече вниманието на купувачите со несекојдневната необична фотосесија на фотографот Рајан Јун.

Моделите позираа за Јун во фустани направени од M&M бонбони, лименки од Coca Cola (диетална), плишени мечиња, iPad-ови, кутии од прашок за перење...

Фустан од бонбони
Фустан од лименки
Фустан од мечиња
Фустан од кучиња
Фустан од iPad-ови
Фустан од прашоци за перење

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8995 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.