ФОТО: Очила за сонце од Викторија Бекам пролет/лето 2011
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Очила за сонце од Викторија Бекам пролет/лето 2011

ФОТО: Очила за сонце од Викторија Бекам пролет/лето 2011

Без разлика дали станува збор за облека, чанти или модни додатоци, Викторија Бекам покажа дека може да биде добра апсолутно во сè. Нејзината колекција очила за сонце за сезоната пролет/лето 2011 е чист доказ дека таа добро знае што им треба да жените за да се чувствуваат убаво и секси.

Колекцијата е составена од очила со различни типови рамки и многу мали детали, па секоја жена може да најде нешто што би ѝ одговарало на стилот.

Голем дел од моделите се во ретро стил кој е особено популарен во последните сезони. Големи очила, „авијаторки“, очила тип мачкини очи, шарени рамки и стакла во боја... ова е модерна колекција која дефинитивно е примамлива за женското око.

Очила за сонце од ВБ Очила за сонце од ВБ
Очила за сонце од ВБ Очила за сонце од ВБ
Очила за сонце од ВБ Очила за сонце од ВБ
Очила за сонце од ВБ Очила за сонце од ВБ
Очила за сонце од ВБ Очила за сонце од ВБ
Очила за сонце од ВБ Очила за сонце од ВБ

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3869 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?