ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011

ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011

Летната колекција обувки на шпанскиот бренд Blanco ги вклопува сите актуелни трендови. Цветни дезени, морнарски риги, силни впечатливи бои, обувки кои наликуваат на кломпи, полни потпетици, удобни балетанки... разнообразен избор кој одговара на различните вкусови на модерните претставнички на понежниот пол.

Колекцијата вклучува и покласични модели на сандали во неутрални бои за оние прилики кога сериозниот изглед е за претпочитање.

Сè на сè, ова е феноменална тренди колекција за среќничките кои можат да се „докопаат“ до неодоливите модели.

ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011
ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011 ФОТО: Обувки Blanco – пролет/лето 2011

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18695 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?