ФОТО: Модни предлози од H&M за празничната сезона
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Модни предлози од H&M за празничната сезона

ФОТО: Модни предлози од H&M за празничната сезона

Подгответе се за празничната сезона со H&M. Популарниот шведски бренд нуди широк спектар на облека и модни додатоци за претстојните месеци.

Од карирани костуми и пижами, топли џемпери, па сè до гламурозни и кадифени фустани за празничните забави, H&M има богата зимска модна понуда за своите клиенти.

Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања Празнична кампања

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?