ФОТО: Модерна мајка од Русија со лице како барбика која има 4,5 милиони фанови на Instagram
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Модерна мајка од Русија со лице како барбика која има 4,5 милиони фанови на Instagram

ФОТО: Модерна мајка од Русија со лице како барбика која има 4,5 милиони фанови на Instagram

Модерна Русинка, чие лице наликува на барбика, е Instagram ѕвезда со 4,5 милиони следбеници.

Алена Шишкова, која работи како модел и е мајка на двегодишна ќерка, постојано привлекува обожаватели со својот стил и начин на живот. 23-годишната убавица во 2012 година учествуваше на изборот Мис на Русија, каде беше прогласена за втора придружничка.

Алена постојано објавува фотографии од своето секојдневие:

Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова Алена Шишкова

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 2368 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.