ФОТО: Модата на црвениот тепих на People’s Choice Awards 2017
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Модата на црвениот тепих на People’s Choice Awards 2017

ФОТО: Модата на црвениот тепих на People’s Choice Awards 2017

Во екот на свечената сезона на наградување на најдобрите во Холивуд, се одржа и доделувањето на People’s Choice Awards.

На церемонијата во Лос Анџелес, за Најдобар филм беше прогласен „Finding Dory“. Наградата за Најдобра актерка заврши во рацете на Џенифер Лоренс, додека пак за Најдобар актер беше избран Рајан Рејнолдс.

Џони Деп се закити со титулата Омилена филмска икона.

Џони Деп

Погледнете како изгледаа славните дами и оценете го нивниот стил:

Џејми Чанг
Софија Вергара

Џенифер Лопез
Џенифер Лопез

Блејк Лајвли
Блејк Лајвли

Пријанка Чопра
Пријанка Чопра

Сара Џесика Паркер
Сара Џесика Паркер

Андреа Наведо 
Андреа Наведо

Лиз Хернандез
Лиз Хернандез

Викторија Џастис
Викторија Џастис

Али Лартер
Али Лартер

Рене Барг
Рене Барг

Челси Кејн
Челси Кејн

Шерил Бурк
Шерил Бурк

Руби Роуз
Руби Роуз

Џоди Суитин
Џоди Суитин

Келти Најт
Келти Најт

Ешли Грин
Ешли Грин

Карина Смирноф
Карина Смирноф

Софија Вергара
Џејми Чанг

Катерина Скорсон
Катерина Скорсон

Кристина Кол
Кристина Кол

Џордана Брустер
Џордана Брустер

Кристен Бел
Кристен Бел

Кели Мекрери
Кели Мекрери

Камила Лудингтон
Камила Лудингтон

Мег Донели
Мег Донели

Пејтон Лист
Пејтон Лист

Сара Дру
Сара Дру

Јара ШахидиЈара Шахиди

Fifth HarmonyFifth Harmony

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 96%
  • 4%
Се испраќа...

(Вкупно: 2327 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?