ФОТО: Модата на АМА наградите 2011
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Модата на АМА наградите 2011

ФОТО: Модата на АМА наградите 2011

Музичките ѕвезди синоќа една по една пристигнуваа на црвениот тепих пред започнувањето на манифестацијата за доделување на AMA наградите.

И на црвениот тепих и на големата сцена можеа да се видат блескави тоалети, облека инспирирана од стариот холивудски гламур, но и едноставни фустани. Еве каков беше сстилот на присутните:

Тејлор СвифтТејлор Свифт Кети ПериКети Пери
Ванеса МинилоВанеса Минило Одрина ПатриџОдрина Патриџ
Хајди КлумХајди Клум Џенифер ХадсонЏенифер Хадсон
Џенифер МорисонЏенифер Морисон Џени МекартиЏени Мекарти
Аланис МорисетАланис Морисет Хилари СкотХилари Скот
Селена Гомез и Џастин БиберСелена Гомез и Џастин Бибер
Џенифер ЛопезЏенифер Лопез Џенифер ЛопезЏенифер Лопез
Кристина АгилераКристина Агилера Кристина АгилераКристина Агилера
Кели КларксонКели Кларксон Кели КларксонКели Кларксон

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.