ФОТО: Летни трендови од плакарот на славните
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Летни трендови од плакарот на славните

ФОТО: Летни трендови од плакарот на славните

Летото нè асоцира на забава и експериментирање со стилот. Никогаш не можете да бидете толку храбри со боите и моделите колку што можете во летните топли денови. Станете летна модна божица со фаворитите на People, исцрпени директно од стилот на славните:

Летни костуми со кратки панталони

Летни костуми со кратки панталони

Сочен портокалов фустан

Сочен портокалов фустан

Сако со копчиња во војнички стил

Сако со копчиња во војнички стил

Обувки со шилци

Обувки со шилци

Розово-портокалови комбинации

Розови и портокалови комбинации

Мало бело фустанче со сини модни додатоци

Мало бело фустанче со сини модни додатоци

Црно-бели обувки

Црно-бели обувки

Фармерски панталончиња и балетанки

Фармерски панталончиња и балетанки

Кошула врзана на половината

Кошула врзана на половината

Сако во црна и пастелна боја

Сако со црна и пастелна боја

Сандали со нитни

Сандали со нитни

Точки на точки

Точки на точки

Кожени сукњи до под колена

Кожени сукњи до под колена

Синџир на врат

Синџир на врат

Лесни бели кошули

Лесни бели кошули

Сукњи со предни копчиња

Сукњи со предни копчиња

Панталони со точки

Панталони со точки

Принт со птици

Принт со птици

Балетанки со леопардски принт

Балетанки со леопардски принт

Ремени со синџирче

Ремени со синџирче

Кошула-фустан со точки

Кошула-фустан со точки

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8612 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.