ФОТО: Крокодилска чанта од Викторија Бекам која чини 14.600 долари
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Крокодилска чанта од Викторија Бекам која чини 14.600 долари

ФОТО: Крокодилска чанта од Викторија Бекам која чини 14.600 долари

Луксузот е секојдневие во животот на Викторија Бекам и таа добро знае да го вклопи во своите креации. Најновиот производ кој ги покажува дизајнерските способности на 37-годишната сопруга на Дејвид Бекам е мала бела чанта изработена од крокодилска кожа и финиширана со златно синџирче.

Чантата дизајнирана од Викторија БекамЧантата дизајнирана од Викторија Бекам

Оваа луксузна чантичка Викторија ја дизајнирала за линијата „Бел Божиќ“ на луксузната продавница Selfridges и може да се купи за цена од 14 600 долари.

Чантата дизајнирана од Викторија Бекам

Крокодилската кожа очигледно ќе биде хит наредната сезона, но истовремено и многу скап тренд. Пред една недела близначките Мери-Кејт и Ешли Олсен промовираа крокодилски „ранец“ од својата нова колекција за The Row кој се продава за 39 000 долари.

Близначките Олесн и нивниот ранецЛево: близначките Олсен. Десно: Ранецот од 39 000 долари.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18693 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?