ФОТО: Кралицата Максима во впечатлив жолт костум од Zara од 120 евра
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Кралицата Максима во впечатлив жолт костум од Zara од 120 евра

ФОТО: Кралицата Максима во впечатлив жолт костум од Zara од 120 евра

Кралицата Максима обожава да инкорпорира ведри бои во своите стајлинзи.

За посетата на кампот „Ons Buiten“, таа избра жолт костум од Zara, кој го надополни со црни кошула, обувки и чанта. Модерниот костум чини околу 7.600 денари.

49-годишната холандска кралица го посети кампот „Ons Buiten“ со цел да се информира за влијанието на коронакризата врз туризмот.

Кралицата Максима Кралицата Максима Кралицата Максима Кралицата Максима Кралицата Максима Кралицата Максима Кралицата Максима Кралицата Максима Кралицата Максима Кралицата Максима Кралицата Максима Кралицата Максима Кралицата Максима

Кралицата Максима го носеше овој костум и во мај минатата година.

Кралицата Максима Кралицата Максима

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6267 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.