ФОТО: Каролина Гочева модерна дама во есенски стајлинг од Mango
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Каролина Гочева модерна дама во есенски стајлинг од Mango

ФОТО: Каролина Гочева модерна дама во есенски стајлинг од Mango

Каролина Гочева е модерна и шик дама во новата рекламна фотосесија за Mango.

39-годишната македонска пејачка изгледа прекрасно во есенски стајлинг од шпанскиот бренд, кој вклучува облека и модни додатоци во теракота нијанса.

Каролина Гочева за Mango Каролина Гочева за Mango

„Месец во кој заедно со Каролина Гочева ќе ви ги претставиме најромантичните есенски модели, бои и текстури од новата колекција есен/зима на Mango“ – пишуваат од Fashion Group.

За стајлингот се потрижи Алмир Мили, додека фотографиите ги потпишува фотографското дуо Ани и Дими.

Каролина Гочева за Mango Каролина Гочева за Mango

Фотографии и од „зад сцената“ на снимањето на фотосесијата.

Каролина Гочева за Mango Каролина Гочева за Mango

видео

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19737 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?