ФОТО: Есенската кампања на „H&M“ со Лара Стоун
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Есенската кампања на „H&M“ со Лара Стоун

ФОТО: Есенската кампања на „H&M“ со Лара Стоун

„H&M“ продолжува да му дава моќ на стилот од 70-тите години. Шведскиот бренд се инспирираше од боемската магијата на оваа деценија за да ја создаде есенската колекција.

Лара Стоун застана во фокусот на новата кампања со ретро шмек. Фармерки-траперки, комбинезони, цветен принт, ролки, бохо кимоно... сите клучни моменти во колекцијата алудираат на 70-тите години.

Лара Стоун Лара Стоун Лара Стоун Лара Стоун Лара Стоун Лара Стоун Лара Стоун

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8692 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.