ФОТО: Дочекајте ја есента со новите модни предлози на „H&M“
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Дочекајте ја есента со новите модни предлози на „H&M“

ФОТО: Дочекајте ја есента со новите модни предлози на „H&M“

Наскоро ќе се збогуваме со топлите летни денови, а „H&M“ веќе нуди предлози за модната транзиција.

Едита Вилкевичиуте и Лиу Вен застанаа во центарот на едиторијалот „Modern Essentials“. Фотографиите се на Ден Мартненсен.

H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M H&M

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8693 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.