ФОТО: Дали би носеле старки-апостолки?
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Дали би носеле старки-апостолки?

ФОТО: Дали би носеле старки-апостолки?

Топлото време им даде инспирација на дизајнерите во Converse да направат модификација на популарните „старки“. Познатиот бренд пушти на пазарот „старки“ кои наликуваат на апостолки.

Converse

Нестандардниот модел се продава по цена од 40 долари и може да се купи во различни бои.

Converse

Додека некои ја ценат креативноста и ги прифатија обувките со воодушевување, други ги оценија како лоша пародија. Во која група сте вие?

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18693 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?