ФОТО: Гламурозните фустани на Ева Заева за матурските прослави
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Гламурозните фустани на Ева Заева за матурските прослави

ФОТО: Гламурозните фустани на Ева Заева за матурските прослави

Во екот на матурската треска низ Македонија, Ева Заева покажа како изгледаше за прославите по повод завршувањето на средно училиште.

На матурата, младата девојка носеше нежен блескав фустан со елегантно коланче со пердуви.

Prom Night byEva

A post shared by Eva Zaeva (@evazaeva) on

Ева Заева Ева Заева

#maturantka #gordatetka

A post shared by Katerina (@katerinazaeva) on

A post shared by Eva Zaeva (@evazaeva) on

За прославата со најблиските, Ева изгледаше гламурозно во црн долг фустан.

A post shared by Eva Zaeva (@evazaeva) on

While high school might have ended, forever might have just began!

A post shared by Eva Zaeva (@evazaeva) on

Ева Заева Ева Заева Ева Заева Ева Заева Ева Заева Ева Заева

A post shared by Katerina (@katerinazaeva) on

A post shared by Katerina (@katerinazaeva) on

A post shared by Katerina (@katerinazaeva) on

Class of 2018!

A post shared by Eva Zaeva (@evazaeva) on

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18596 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?