ФОТО: Викторија Бекам модерна дама во црвено пред својот бутик во Лондон
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Викторија Бекам модерна дама во црвено пред својот бутик во Лондон

ФОТО: Викторија Бекам модерна дама во црвено пред својот бутик во Лондон

Викторија Бекам изгледаше модерно додека излегуваше од сопствениот бутик во Лондон.

45-годишната дизајнерка беше облечена во црвено од глава до пети во модели од нејзиното ателје.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Викторија ќе ја претстави својата нова колекција на 15 септември во рамките на Лондонската модна недела. На Instagram, таа сподели видео во кое чекори низ бутикот и објави дека нејзината актуелна колекција е изложена и е достапна за купувачите.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6838 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“