ФОТО/ВИДЕО: Катарина Ивановска секси заводничка за „Yamamay“
Почетна » Новости » Мода » ФОТО/ВИДЕО: Катарина Ивановска секси заводничка за „Yamamay“

ФОТО/ВИДЕО: Катарина Ивановска секси заводничка за „Yamamay“

Катарина Ивановска ја продолжи соработката со „Yamamay“. Пред започнувањето на летото видовме колку рајски и егзотично изгледа во костимите за капење, а сега македонската манекенка заведува во сексапилна долна облека од популарниот италијански бренд.

24-годишната бринета позира во модели од колекцијата зима 2012-2013, но и од линиите „Yamamay Kiss“ и „Yamamay Slim“.

Како мистериозна заводничка Катарина претставува жешки секси корсети и комплети долна облека, но и едноставни модели кои се фокусираат на комфорот или обликувањето на телото.

Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска
Катарина Ивановска Катарина Ивановска
Катарина Ивановска Катарина Ивановска
Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска
Катарина Ивановска Катарина Ивановска
Катарина Ивановска

Погледнете видеа со Катарина, за колекциите „basic“ и „slim“:

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 74%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 5921 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.