ФОТО/ВИДЕО: Катарина Ивановска секси заводничка за „Yamamay“
Почетна » Новости » Мода » ФОТО/ВИДЕО: Катарина Ивановска секси заводничка за „Yamamay“

ФОТО/ВИДЕО: Катарина Ивановска секси заводничка за „Yamamay“

Катарина Ивановска ја продолжи соработката со „Yamamay“. Пред започнувањето на летото видовме колку рајски и егзотично изгледа во костимите за капење, а сега македонската манекенка заведува во сексапилна долна облека од популарниот италијански бренд.

24-годишната бринета позира во модели од колекцијата зима 2012-2013, но и од линиите „Yamamay Kiss“ и „Yamamay Slim“.

Како мистериозна заводничка Катарина претставува жешки секси корсети и комплети долна облека, но и едноставни модели кои се фокусираат на комфорот или обликувањето на телото.

Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска
Катарина Ивановска Катарина Ивановска
Катарина Ивановска Катарина Ивановска
Катарина Ивановска Катарина Ивановска Катарина Ивановска
Катарина Ивановска Катарина Ивановска
Катарина Ивановска

Погледнете видеа со Катарина, за колекциите „basic“ и „slim“:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9564 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.