Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Брадестиот шармер Бен Далхаус освојува со нови модни кампањи

ФОТО: Брадестиот шармер Бен Далхаус освојува со нови модни кампањи

Бен Далхаус, брадестиот модел чии фотографии магнетски привлекуваат женски погледи, ја продолжи соработката со W Collection и Trial.

Новите кампањи на турскиот и чилеанскиот бренд го носат потписот на фотографката Есра Сем.

Бен Далхаус Бен Далхаус Бен Далхаус Бен Далхаус Бен Далхаус Бен Далхаус Бен Далхаус Бен Далхаус Бен Далхаус Бен Далхаус Бен Далхаус

Мистериозниот шармер, кој минатата година стана интернет сензација, сними и летна фотосесија која забрза многу срца.

Бен Далхаус Бен Далхаус Бен Далхаус Бен Далхаус

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 39%
  • 27%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 15056 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.