ФОТО: Бар Рафаели во секси колекција долна облека на Passionata
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Бар Рафаели во секси колекција долна облека на Passionata

ФОТО: Бар Рафаели во секси колекција долна облека на Passionata

Бар Рафаели ја претстави најновата колекција долна облека на брендот Passionata. 25-годишната убавица ги покажа своите познати облини во фотосесија за колекцијата есен/зима 2011.

Во фотосесијата, Рафаели умешно го менува својот изглед и е претставена како префинета или дива заводничка, секси секретарка и невина нежна убавица.

Сексапилната Израелка неодамна влезе и меѓу 10-те најжешки жени на машкото списание Maxim.

Но, она што во последно време најмногу ги заинтересира новинарите за неа е дали навистина се раздели со познатиот актер Леонардо Дикаприо, со кого Бар е во врска долги години.

Сингл или не, Бар Рафаели изгледа прекрасно како и секогаш.

Бар Рафаели во долна облека Бар Рафаели во долна облека
Бар Рафаели во долна облека Бар Рафаели во долна облека
Бар Рафаели во долна облека Бар Рафаели во долна облека
Бар Рафаели во долна облека Бар Рафаели во долна облека
Бар Рафаели во долна облека Бар Рафаели во долна облека
Бар Рафаели во долна облека Бар Рафаели во долна облека

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18693 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?