ФОТО: Ангелите во костими за капење на Victoria’s Secret 2013
Почетна » Новости » Мода » ФОТО: Ангелите во костими за капење на Victoria’s Secret 2013

ФОТО: Ангелите во костими за капење на Victoria’s Secret 2013

Егзотичните фотографии на Victoria’s Secret ќе придонесат да заборавите на зимата и да сонувате за тропски дестинации.

На фотографиите за колекцијата за наредната година, ангелите Кендис Сванапул, Ерин Хедертон, Барбара Палвин, Беати Принсло, Карли Клос и Ирина Шарапова позираат во разнобојни костими за капење.

Фотосесиите се направени на плажите на островот Свети Бартоломеј.

Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret
Victoria's Secret Victoria's Secret

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2543 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.