Фотографиите од првата кампања на Аријана Гранде за Живанши
Почетна » Новости » Мода » Фотографиите од првата кампања на Аријана Гранде за Живанши

Фотографиите од првата кампања на Аријана Гранде за Живанши

Аријана Гранде има нова улога – заштитно лице на Живанши. 26-годишната музичарка ја сними првата кампања за луксузната модна куќа и веќе се објавени промотивните фотографии за сезоната есен/зима 2019.

„Живанши е куќа на која отсекогаш ѝ сум се восхитувала, па чест е што сега сум дел од ова семејство. Ја обожавам облеката и самодовербата и радоста кои им ги дава на луѓето кои ја носат“ - изјави Гранде.

Фотографиите се дело на Крег МекДин.

Аријана Гранде Аријана Гранде Аријана Гранде Аријана Гранде Аријана Гранде Аријана Гранде Аријана Гранде Аријана Гранде

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 6027 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?