Финални попусти! Модерни парчиња за кул летен изглед по супер цени
Почетна » Новости » Мода » Финални попусти! Модерни парчиња за кул летен изглед по супер цени

Финални попусти! Модерни парчиња за кул летен изглед по супер цени

Сезоната на попусти е тука и многукратно го зголемува задоволството од шопингот.

Разгалете се себеси со летното фустанче, ефектниот накит или забавните патики кои ви го заробија погледот на почетокот на летото, но досега не успеавте да ги купите.

Посакуваните парчиња од брендовите Replay и Parfois моментално се на попуст до -70% на онлајн продавницата на Fashion Group и за секунди можат да станат дел од вашиот моден репертоар:

FashionGroupФустан Replay (-50%) FashionGroupОбетки Parfois (-63%) - 290 денари FashionGroupМаица Replay (-40%) FashionGroupОбетки Parfois (-61%) - 190 денари FashionGroupЛанче Parfois (-42%) - 690 денари FashionGroupПатики Replay (-50%) FashionGroupФармерки Replay (-60%) FashionGroupЧанта Replay (-30%) FashionGroupЗдолниште Replay (-50%) FashionGroupЧасовник Parfois (-53%) - 990 денари FashionGroupПатики Replay (-40%) FashionGroupМаица Replay (-70%) FashionGroupЛанче Parfois (-35%) - 1.490 денари FashionGroupМаица Replay (-70%) FashionGroupЧанта Parfois (-57%) - 990 денари FashionGroupСандали Parfois (-52%) - 1.090 денари FashionGroupОбетки Parfois (-61%) - 190 денари

Многу повеќе модни предлози на супер цени ќе пронајдете на онлајн продавницата на Fashion Group

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8762 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.