Фатални заводнички: Ирина Шајк и Адријана Лима во секси заеднички едиторијал
Почетна » Новости » Мода » Фатални заводнички: Ирина Шајк и Адријана Лима во секси заеднички едиторијал

Фатални заводнички: Ирина Шајк и Адријана Лима во секси заеднички едиторијал

Кога новото издание на „Вог“ Шпанија започна да се гради околу концептот „Легендите на модата“, одлуката падна Ирина Шајк и Адријана Лима да бидат ѕвездите.

Атрактивните модели се централни фигури во едиторијалот во кој се прикажани како фатални заводнички.

Фотографиите, кои забрзаа многу машки срца, ги потпишува дуото Ланго и Луиџи.

Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима Ирина Шајк и Адријана Лима

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 6025 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?