Уникатна убавина: Вини Харлоу во металик креација на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Мода » Уникатна убавина: Вини Харлоу во металик креација на црвениот тепих во Кан

Уникатна убавина: Вини Харлоу во металик креација на црвениот тепих во Кан

Вини Харлоу доминираше на црвениот тепих на премиерата на „Solo: A Star Wars Story“ на Канскиот филмски фестивал.

23-годишниот модел самоуверено позираше пред бројните фоторепортери во долг металик фустан од либанскиот моден бренд Jean-Louis Sabaji.

Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу

Пред два дена, Харлоу се појави на престижниот фестивал во зелена креација од британската модна куќа Ралф и Русо.

Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу Вини Харлоу

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.