Уличен стил со маски на Њујоршката недела на модата
Почетна » Новости » Мода » Уличен стил со маски на Њујоршката недела на модата

Уличен стил со маски на Њујоршката недела на модата

Се одржа една поразлична модна недела во Њујорк.

Поради коронавирусот, бројни брендови ги презентираа своите нови колекции преку фотосесии, а во Големото јаболко се одржаа само неколку ревии во живо со ограничена публика.

Додека изминатите сезони њујоршките улици беа преплавени со модни ентузијасти за време на модната недела, сега фоторепортерите ретко имаа можност каде да ги насочат своите фото-објективи.

Погледнете како изгледаа гостинките на модните ревии на кои беа претставени колекциите за сезоната пролет/лето 2021:

Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк Гостите на модната недела во Њујорк

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.