Убавица со урбан стил: Ирина Шајк во тесен мини фустан мамеше погледи во Њујорк
Почетна » Новости » Мода » Убавица со урбан стил: Ирина Шајк во тесен мини фустан мамеше погледи во Њујорк

Убавица со урбан стил: Ирина Шајк во тесен мини фустан мамеше погледи во Њујорк

Модната сцена е „на пауза“ како последица на пандемијата, а додека нема ангажмани, Ирина Шајк експериментира со впечатливи стилски изданија.

34-годишната Русинка беше фотографирана во Њујорк во урбана комбинација од припиен мини фустан, црно-бела јакна и чизми во војнички стил.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Еден ден претходно, папараците со фотографии ја документираа нејзината посета на Бредли Купер, која веројатно е поврзана со нивната заедничка ќерка Леа. Во таа прилика, Ирина носеше ауфит со потпис на Burberry.

Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк Ирина Шајк

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3428 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.