„Убавата жена“ сјае: Џулија Робертс во блескав комбинезон до Џорџо Армани на црвениот тепих на Британските модни награди
Почетна » Новости » Мода » „Убавата жена“ сјае: Џулија Робертс во блескав комбинезон до Џорџо Армани на црвениот тепих на Британските модни награди

„Убавата жена“ сјае: Џулија Робертс во блескав комбинезон до Џорџо Армани на црвениот тепих на Британските модни награди

Џулија Робертс освојува со харизматичната насмевка од милион долари. Ѕвездата од филмот „Убава жена“ сјаеше во комбинезон со потпис на Армани на Британските модни награди.

52-годишната актерка на црвениот тепих позираше покрај 85-годишниот дизајнер Џорџо Армани.

Церемонијата се одржува вечерва во Лондон, а предвидено е да бидат наградени најуспешните личности во светот на модата за изминатава година.

Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18660 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?