Тропски бои – ведар тренд за егзотично лето
Почетна » Новости » Мода » Тропски бои – ведар тренд за егзотично лето

Тропски бои – ведар тренд за егзотично лето

Помислете на раскошното зеленило на дождовните шуми, на магичните бои на папагалите и егзотичните птици, на фасцинирачката флора во тропите... и инстантно ќе добиете визуелна претстава за инспирацијата зад трендот тропски бои.

Оптимистички, смели и забавни, тропските бои ќе внесат колорит во вашиот плакар и живост во вашите стајлинзи.

Во продолжение предлагаме шик парчиња кои можете да ги купите веднаш, а со кои ќе блеснете под сонцето во најубавите нијанси.

FashionGroupКомбинезон Desigual (-31%) FashionGroupФустан Springfield FashionGroupМаица Guess (-31%) FashionGroupФустан Guess (-30%) FashionGroupБлуза Mango

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 5873 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.