Топли зимски комбинации од атрактивната блогерка Марија Визуете
Почетна » Новости » Мода » Топли зимски комбинации од атрактивната блогерка Марија Визуете

Топли зимски комбинации од атрактивната блогерка Марија Визуете

Марија Визуете осум години успешно маневрира низ блогерските води и со својата стилска естетика привлекува фанови.

Атрактивната основачка на блогот „Mia Mia Mine“, која го напушти Вол Стрит за да се посвети на модата, склопува комбинации кои вредат да бидат копирани.

Плетени капи со пуфки, комфорни палта и јакни, топли плетени џемпери и тесни панталони стојат во основата на зимските младешки стајлинзи на Марија.

Фрлете поглед на нејзините најнови модни стории:

Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете Марија Визуете

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6546 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.