Тамара Тодевска во моќен црвен стајлинг и накит Rebecca ја најавува новата песна „Monsters“
Почетна » Новости » Мода » Тамара Тодевска во моќен црвен стајлинг и накит Rebecca ја најавува новата песна „Monsters“

Тамара Тодевска во моќен црвен стајлинг и накит Rebecca ја најавува новата песна „Monsters“

Тамара Тодевска ќе го освојува светскиот пазар со нова песна на англиски јазик. Македонската пејачка го најавува својот следен хит, насловен „Monsters“.

За промотивната фотосесија, 34-годишната ѕвезда носеше црвен фустан со драматични ракави и накит од колекцијата R-Zero на Rebecca.

Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска Тамара Тодевска

Премиерата на песната е закажана за 24 ноември во 21 часот.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4118 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?