Супер попусти: Стилски парчиња од омилените брендови кои веднаш ќе ги посакате
Почетна » Новости » Мода » Супер попусти: Стилски парчиња од омилените брендови кои веднаш ќе ги посакате

Супер попусти: Стилски парчиња од омилените брендови кои веднаш ќе ги посакате

Летото ни го интензивира ентузијазмот за стилски експерименти. Комбинирањето на бои, дезени и аксесоари е забавна игра во која секогаш сакаме да воведуваме новитети.

Посакувате да го збогатите плакарот со женствени фустани, шик блузи, комфорни обувки, впечатлив накит... и да ги освежите вашите модни приказни под силното сонце? Време е за шопинг и тоа шопинг на големи попусти.

FashionGroup ги радува модерните дами со намалување на колекцијата пролет/лето 2020 и до -70%.

Тргнете на релаксирачки шопинг од удобноста на вашиот дом на онлајн продавницата на FashionGroup. Од огромната понуда на неверојатни цени, издвојуваме:

FashionGroupФустан Desigual (-51%) - 2.990 денари FashionGroupФустан Guess (-40%) FashionGroupЗдолниште Mango (-70%) - 890 денари FashionGroupФустан Guess (-50%) FashionGroupФустан Guess (-50%) FashionGroupФустан Desigual (-40%) - 3.590 денари FashionGroupПанталони Desigual (-31%) - 2.490 денари FashionGroupКомбинезон Guess (-41%)

Уште многу модни парчиња на попуст до -70% можете да пронајдете на онлајн продавницата на FashionGroup.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6377 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.