Стилски маратон: Кралицата Летиција ни одржува летни модни лекции
Почетна » Новости » Мода » Стилски маратон: Кралицата Летиција ни одржува летни модни лекции

Стилски маратон: Кралицата Летиција ни одржува летни модни лекции

Кралицата Летиција и кралот Фелипе се на турнеја низ Шпанија во знак на поддршка на економски, социјални и општествени активности по кризата со коронавирусот.

Шпанскиот кралски пар во изминатиов период посети повеќе градови и оствари средби со многу граѓани.

За секоја појава, 47-годишната Кралица избираше кежуал летни ауфити и речиси секогаш носеше еспардили.

Најновата комбинација на Летиција вклучуваше фустан со потпис на Massimo Dutti.

Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе

Цветниот комбинезон е од брендот Uterque.

Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе

Заедно со ќерките Леонор и Софија, парот беше по посета на музеј за уметност во Мерида.

Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе Кралицата Летиција и кралот Фелипе

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6376 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.